HOUSLE VIOLY VIOLONCELLA KONTRABASY SMYČCE PŘÍSLUŠENSTVÍ

Nová kolekce MUSAFIA

07-09-2000

Musafia téma jpg

 

Vážení zákazníci, milí kolegové,

 

v minulých dnech jsme naskladnili novou kolekci ručně vyráběných mistrovských pouzder firmy MUSAFIA z italské Cremony. V těchto pouzdrech jsou převáženy a uchovávány ty nejcenější housle a violy. Nyní si je můžete dopřát i vy. Světová hvězda mezi houslovými a violovými pouzdry MUSAFIA již není doménou pouze virtuózů.  Stále více se rozšiřuje mezi orchestrálními  hráči a studenty neboť i ti si více uvědomují, že investice do kvalitního pouzdra má svůj význam. Důvodů je několik:


Bezpečí nástroje je na prvním místě a několikavrstvý laminát vyztužený kevlarem vám ho zaručí.


Praktičnost, rozumná váha, perfektní zpracování a prakticky doživotní trvanlivost. Máme zákazníky, kteří své pouzdro Musafia denně používají již více než 20 let a jsou stále dokonale spokojeni.


Krásné, nápadité, moderní i konzervativní provedení, vždy s důrazem na estetiku. S pouzdrem MUSAFIA si pořizujete nejen užitný předmět, ale i umělecké dílo.


Pouzdro MUSAFIA je trvalá investice. Nevyhazuje se. Exponované části se mohou zrepasovat a pouzdro má stále svou hodnotu. Některé starší modely se v aukcích vydražily daleko nad pořizovací cenu.


Na pouzdra MUSAFIA se běžně čeká dlouhou dobu od objednání. Standardně 6 - 12 měsíců. Poto je nadstandardní, že nabízíme nyní asi 30 houslových pouzder k okamžitému odběru – každé jiné! Violová pouzdra se zpravidla vyrábí pouze na míru.


Je nám velkou ctí být zástupcem firmy MUSAFIA pro oblast střední Evropy. Tato pouzdra jsou pro nás srdeční záležitostí. Proto máme více než 50 pozder skladem. U tás si můžete tato pozdra lidově řečeno "osahat" a vybrat si to, které bude přesně odpovídat vašim představám.


S velkou radostí vám pouzdra předvedeme. Proto neváhejte a objednejte si termín vaší návštěvy.