HOUSLE VIOLY VIOLONCELLA KONTRABASY SMYČCE PŘÍSLUŠENSTVÍ

Profil firmy

Vítám Vás na stránkách společnosti Atelier Paganini. Věnujeme se obchodu a péči o smyčcové hudební nástroje a všemu, co s nimi souvisí.

 

Jmenuji se Miroslav Bureš a Atelier Paganini vedu od roku 1995. Za tuto dobu jsme díky kvalitnímu sortimentu, zkušenostem a serióznosti získali mnoho spokojených zákazníků po celém světě. Budu potěšen, pokud mezi ně budete patřit i Vy.

 

Prostředí starých a mnohdy vzácných smyčcových nástrojů je fascinující a také trochu tajemné. V Atelieru Paganini najdete tento zvláštní svět, který v elegantním souladu spojuje nostalgii dávných časů v harmonii s muzikantskou současností. Díky specializovanému zaměření na smyčcové hudební nástroje – housle, violy, violoncella a kontrabasy, jejich příslušenství a služby s nimi spojené, vytváříme profesionální prostředí s maximálním výběrem nástrojů doplněným servisem a poradenstvím. Udělejte si čas na návštěvu u nás a já  Vás tímto světem rád provedu.

 

Prodej

Nabízíme v širokém výběru housle, violy, violoncella, kontrabasy, smyčce a veškeré potřebné příslušenství. Prodáváme nástroje vhodné pro studenty, profesionály, amatéry i sběratele, nástroje nové i ze všech historických období. Všechny nástroje jsou optimálně seřízeny  a lze je vyzkoušet v klidné zkušební místnosti. Část naší nabídky naleznete na těchto našich stránkách a pro ucelenou nabídku Vás srdečně zveme k návštěvě našeho atelieru. Schůzky lze dohodnout individálně e-mailem nebo telefonicky. Veškeré další informace o sortimentu a prodeji Vám velmi rádi zodpovíme e-mailem nebo telefonicky.

 

Nákup

Starší smyčcové nástroje a smyčce vykupujeme a ohodnocujeme. Rádi si s Vámi za tímto účelem domluvíme schůzku. Tato konzultace není pro Vás  nijak závazná a i v případě, že se na prodeji nedohodneme, Vám můžeme nástroj ohodnotit a poradit se servisem či odbytem. Další podrobnosti naleznete v sekci „nejčastěji kladené otázky“, kterou doporučujeme Vaší pozornosti, než se s námi za tímto účelem spojíte.