HOUSLE VIOLY VIOLONCELLA KONTRABASY SMYČCE PŘÍSLUŠENSTVÍ

KOLEKCE MUSAFIA 2013

22-10-2013

Vážení přátelé, dostala se nám do atelieru opět nová kolekce ručně vyráběných pouzder firmy MUSAFIA z italské Cremony. V těchto pouzdrech jsou převáženy a uchovávány ty nejcenější housle a violy. Přesto je máte na dosah i Vy. Světová hvězda mezi houslovými a violovými pouzdry MUSAFIA již není doménou pouze virtuózů.  Stále více se rozšiřuje mezi orchestrálními  hráči a studenty neboť i ti si více uvědomují, že investicí do kvalitního pouzdra nemohou prodělat. Důvodů je několik:

Bezpečí nástroje je na prvním místě a několikavrstvý laminát Vám ho zaručí.

Praktičnost, rozumná váha, perfektní zpracování a trvanlivost prakticky doživotní. Dnes jsem hovořil s naším předním houslistou, který své pouzdro Musafia již 15 let denně zatěžkává a stále k dokonalé spokojenosti.

Krásné, nápadité, moderní i konzervativní provedení, vždy s důrazem na estetiku. Kupujete si nejen pouzdro, ale i umělecké dílo, mnohdy v jedinečném vyhotovení, které nejen uspokojí, ale nadchne!

Pouzdra Musafia  jsou trvalou investicí, nevyhazují se, pouze exponované části se repasují a pouzdra mají stále svou hodnotu. Některé staré modely se již v aukcích vydražily daleko nad pořizovací cenu.

Na pouzdra od tohoto výrobce se běžně čeká dlouhou dobu od objednání, proto je nadstandardní, že nabízíme nyní asi 30 houslových pouzder k okamžitému odběru – každé jiné! Violová pouzdra se zpravidla vyrábí pouze na míru.